Велоодяг
Літній велоодяг
Велосипедний одяг для літнього сезону і безтурботної велосипедної прогулянки знайти нелегко. Ми з радістю допоможемо тобі з цим: у нас є велошорти, велосипедні майки, велосипедні шоломи і багато іншого.
Велоодяг від DECATHLON
Шукаєш жіночий або чоловічий велоодяг? Ми пропонуємо міцний, комфортний і продуманий одяг для велосипедистів, які займаються нерегулярно, аматорів, амбіційних велогонщиків і МТВ-велосипедистів. Мета компанії DECATHLON – розробка високоякісних продуктів спортсменами для спортсменів за доступними цінами.
Ти їздиш на гірському, шосейному велосипеді або міському велосипеді? Подумай про велоекіпірування. Велошолом – це просто обов'язковий атрибут для твого особистого захисту! Велорукавички захищають твої руки при падінні і забезпечують більше безпеки і контролю під час їзди. А якщо ти проводиш в сідлі багато годин, велошорти з памперсом повинні відповідати твоєму індивідуальному комфорту і функціональним вимогам. У нас ти знайдеш велошорти, бриджі, тайтси, велошорти на бретельках, верхні штани і велокостюми.
Ти шукаєш велокуртку, яка б підходила для будь-якої погоди? Якщо тільки ти не їздиш за мінусових температур або під проливним дощем, тоді ми рекомендуємо тобі вибрати вітровку. Вона сприяє збереженню тепла твого тіла, виготовлена з повітропроникного матеріалу і має водовідштовхувальні властивості. Бажаєш, як амбіційний велосипедист, швидше долати великі відстані? Тоді тобі неодмінно будуть потрібні велотуфлі!
На нашому вебсайті або ж в наших магазинах в Києві, Україні, ти можеш підібрати і купити велоодяг на будь-який сезон.
Велоодяг для дощової погоди
Погана погода не здатна зупинити твою спрагу свіжого повітря, і ти шукаєш велоодяг, який би захищав, був зручним і забезпечував тобі достатній рівень свободи рухів і водонепроникності? Більшість наших велокурток мають водовідштовхувальні властивості, як мінімум забезпечать захист, якщо раптом хлине короткочасний дрібний дощ. Нарукавники і гетри забезпечують додатковий захист від холоду і дощу. Водночас їх можна швидко зняти і покласти навіть в найменший велорюкзак, завдяки чому ти зможеш адаптуватися до будь-яких погодних умов. Однак абсолютною класикою для спортсменів-велосипедистів, які бажають крутити педалі на вулиці навіть у дощ, є дощовик.
Оскільки твої ноги також страждають від проливного дощу під час їзди на велосипеді, ми рекомендуємо тобі додатково поглянути на наші верхні штани або задуматися над купівлею дощовика-пончо. Всі види дощовиків загалом відрізняються своїм рівнем водонепроникності. Залежно від типу матеріалу і технології з'єднання швів дощовики захищають від вологи як мінімум протягом 1 години і більше. Вітрозахисні моделі є особливо зручними, оскільки вони дозволяють утримувати тепло тіла, незважаючи на вітер. Додаткова вентиляція забезпечує сухість навіть під час інтенсивних фізичних навантажень. Вологість у поєднанні з темрявою або туманом є особливо небезпечною комбінацією. Через це багато елементів одягу категорії одягу для дощу оснащені світловідбивальними елементами для забезпечення більшої безпеки.
Який велоодяг використовують в зимовий сезон
Для поїздок на велосипеді в зимовий час і в лютий мороз рекомендується слідувати правилам трьох шарів.
- Термобілизна для велосипедистів з функціонального матеріалу утворює 1-й ізолювальний шар. Він тісно прилягає до твого тіла, забезпечує відведення поту і комфортну сухість навіть після інтенсивних фізичних навантажень.
- Шар одягу з флісу зберігає тепло і є дуже легким. За температури нижче + 5°C для оптимального збереження тепла настійно рекомендується використовувати велосипедне джерсі з довгими рукавами. За температури від -5°C себе відмінно зарекомендувало термоджерсі. Довгі велоштани з вітронепроникним ефектом є просто обов'язковим аксесуаром для зимових поїздок на велосипеді.
- Щільно прилегла повітропроникна тепла куртка/пуховик, як мінімум, з водовідштовхувальними властивостями. Помітність велосипедиста на дорозі в темний час доби, у разі туману і в холодну пору року – це просто життєво важлива умова! Тому віддавай в такому випадку перевагу велокурткам і велосипедному джерсі в світловідбивальних сигнальних кольорах.
На те, як твій зимовий велоодяг здатен зберігати тепло, впливають два фактори: термостійкість і повітропроникність тканини. Що вище значення термостійкості, то кращою є здатність одягу утримувати тепло тіла. Однак це не допоможе, якщо одяг просочився потом або ж під час зупинки ти змерз (-ла). Що вища паропроникність одягу, то краще випаровується волога, що утворюється в результаті інтенсивних фізичних навантажень, і більш повітропроникним є матеріал.
Базовим є наступне правило: кінцівки охолоджуються особливо швидко. Тому крім уже перерахованих правил їзди на велосипеді в зимовий період ми рекомендуємо використовувати велорукавички і універсальний бафф під велосипедний шолом.