Велозамки
Велозамки
Існує два типи замків: замки для велоаксесуарів та велозамки. Надійність велозамків підтверджується оцінкою рівня безпеки у 7 балів із 10! Необхідно доглядати за своїм велозамком, періодично змащуючи його.
Захист велосипеда
Аби не втратити свого двоколісного друга, треба подбати про надійний велозамок для нього. Перед тим, як купити велозамок, поцікався його балом рівня безпеки. Вибір замка залежить від багатьох критеріїв: вартості твого велосипеда, часу та місця його стоянки. Аби забезпечити максимальний захист, рекомендується прикріплювати велосипед велозамком до нерухомих об’єктів таким чином, щоб одночасно закріпити колесо та раму. Якщо це можливо, закріпи також й інші елементи та аксесуари.
Велозамок – незамінний аксесуар для твого захисту
Існує багато типів велозамків, серед найбільш поширених варто зазначити ланцюгові, кабельні та d-подібні (або u-подібні).
Кабельні велозамки (у вигляді тросу) дуже легкі, гнучкі та практичні, проте не надто надійні, тому підходять більше для того, аби закріпити аксесуари (сідло, шолом тощо) у відносно безпечному місці або на нетривалий час.
Рівень безпеки ланцюгового велозамка залежить від його діаметра, найбільш надійними є найтовстіші ланцюги, проте вони досить важкі для транспортування. Проте вони дозволяють прикріпити велосипед навіть до широких об’єктів.
D-подібні (u-подібні) велозамки – це досить хороший варіант: вони компактні і водночас міцні, треба лише підібрати відповідний розмір для легкого використання та транспортування.
Замки для велоаксесуарів
Окрім безпеки самого велосипеда, рекомендується також подбати і про безпеку інших елементів, що не прикріплюються до нерухомого об’єкта (сідла чи колеса) або аксесуарів (шолома чи сумки). Для цього варто придбати замок для велоаксесуарів: більшість моделей представлені у вигляді тонких кабельних кодових замків, що у поєднанні з велозамками забезпечують захист особистих речей. Також вони підходять для фіксації сідла та коліс, щоб запобігти їхньому від’єднанню від велосипеда.