Еластичний пояс утримує штани на місці під час бою.
Легкість
Легка тканина з вмістом бавовни/поліестеру (190 г/кв.м) у складі.
Опис продукту
ДИЗАЙН
Кімоно 100 для дзюдо виготовлено з бавовни та поліестеру, що дозволяє йому витримувати чисельні прання з мінімальною усадкою, на відміну від моделей на 100% з бавовни.
Кімоно для дзюдо мають зміцнені ділянки в зонах шиї (для захватів) та колін (для боротьби в партері).
Як обрати кімоно для дзюдо
Дзюдо - це спортивне єдиноборство, в якому використовуються техніки захватів. Намагаючись виконати кидок і утримання, дзюдоїст повинен схопити опонента за форму.
Ось чому кімоно повинне бути особливо стійким до розривів з посиленими ділянками в зонах деформації або тертя.
Як підібрати кімоно для рівня дитини?
- Дитина, яка починає займатися дзюдо або займається дзюдо 1-2 роки, може носити форму з саржи (190 г/кв.м), яка є еластичною та довговічною.
- Дзюдоїст, який тренується 2+ роки (жовтий або помаранчевий пояс) або починає брати участь у змаганнях, повинен носити кімоно з саржевим переплетенням, яке особливо стійке до розриву і розраховане на захвати. Бавовна і поліестер у складі (350 г/кв.м) забезпечують гарну посадку після усадки і швидке висихання.
Визначення потрібного розміру
Розмір кімоно залежить від зросту дитини (від 100 см до 150 см).
Ми рекомендуємо обирати кімоно на 5-10 см більше зросту дитини. Наприклад, якщо зріст дитини 133 см, слід обрати кімоно на зріст 140 см.
Рекомендації з догляду
Кімоно слід провітрювати після кожного використання. Регулярне прання допоможе зберегти білий колір кімоно. Перші кілька разів кімоно слід прати у холодній воді. Після цього температура прання не повинна перевищувати 30°C.
Сушити на відкритому повітрі. Не застосовувати барабанну сушку.
Переваги дзюдо
Дзюдо – це силовий вид спорту: діти виснажуватимуться лише за одне заняття. Це дуже різнобічна дисципліна. Метою є контроль тіла опонента, а це вимагатиме розвитку і роботи всіх м'язів.
Цей спорт також є своєрідною формою психологічної підготовки. Він вчить розслабляти не лише м'язи, а й розум. А саме слово "дзюдо" в перекладі з японської означає "гнучкий шлях".